pá 23. 7. | Hladíkov, WarField CQB

Operation: Working Farmer 2021

Jubilejní pátý ročník "scenario role play" airsoft akce. Tato hra hodně o pozornosti sledování situací, průzkumu, spolupráce, výstavby základen,...Nepůjde o neustálé střílení na určitých bodech. Jedná se o nejrozsáhlejší akci, ať už co se prvků týče, tak i použitých rekvizit apod.Čtěte dále =>
Zakázat přihlašování
Operation: Working Farmer 2021

Čas a místo

23. 7. 18:00 – 25. 7. 12:00
Hladíkov, WarField CQB, Barchov 74, 530 02 Barchov, Česko

O události

Operation Working Farmer 2021 - Letos jubilejní pátý ročník! 

Facebook událost naleznete zde 👉 https://www.facebook.com/events/188327053165781/

××]|📋INFORMACE|[××

Už jsi byl na "Farmerovi"? Ne? Tak i letos máš ty a tvůj tým možnost užít si společně prázdninový airsoftový víkend v podobě pátého ročníku této 2 denní "scenario role play" akce. 

Nově přepracovaný princip her v podobě nového bodového systému, více vlastního hledání a plnění úkolů se svým týmem, nové spojení se základnou a lepší zadávání úkolů. Vše další upřesníme v příspěvku s novinkami na facebook události. Pro jubilejní ročník jsme připravili možnost vlastního rozšíření z řad hráčů! Máš nebo máte nápad, co by jste chtěli ve hře tvořit? Vlastní jednotku nebo postavu, která je scénářově zakomponovaná do hry ? Letos máte možnost!

Tato hra je hodně o pozornosti sledování situací, průzkumu, spolupráci, nabitá výstavbou základen,.... Nejde tak o neustálé střílení na určitých bodech. Jedná se o scénářově a úkolově nerozsáhlejší akcii, ať už co se prvků týče, tak i použitých rekvizit apod.

VŠE DALŠÍ PODROBNĚJŠÍ INFO ČTETE PROSÍM V PŘÍSPĚVCÍCH FACEBOOK UDÁLOSTI. 

Více v části "Gameplay" 👇   

Počet hráčů je zatím omezen na 100 hrajících + navíc organizátoři, obchodníci a další postavy.    

××]|🕹GAMEPLAY|[×× 

Na akci Operation: Working Farmer bojujete v simulovaném městečku, kde je Vaším hlavním cílem vybudovat základnu, která slouží jako útočiště pro Vaší jednotku. Na území se nachází spousty indícií pro nalezení hlavního vůdce, který tyranizuje město.   Jednotka „God Nation“ se snaží nalézt vůdce a uvést jej do bezpečí. Zatímco jednotka „Freedom warriors“ chce nastolit řád, zajmout vůdce a zničit jednotku „GodNation“ . Jednotky se setkávají v neutrální obchodní zóně, kde se snaží od zkorumpovaných obchodníků získat informace o hledaném vůdci. Úplatkem obchodníka se snaží získat další cenné informace nebo zbraně, pozice užitečných míst se starými muničními sklady, typy na osoby, které by mohli jednotku dovést k hledanému vůdci apod.. Ovšem obchodníky není radno naštvat!   Celá hra má tedy svou vlastní obchodní zónu s vlastní měnou – tzv. „WarField – Fake money“ .  A co vše lze tedy nalézt v městečku ?  Směnárnu, obchod s jídlem, pitím, cukrovinkami, tetovací salón, hazardní hospodu aj… Vše s určitou otevírací dobou a spoustou skrytých možností. Městečko mohou namátkově chránit jednotky „VOS“, se kterými si není radno zahrávat. Pokud se nebudete chovat slušně nebo se nebudete líbit obchodníkovi, půjdete do vězení, kde si nějaký čas pobudete…To vše prolínají boje, přepady, noční střety mezi "GN" a "FW", které se stále stupňují.  Na fantazii se meze nekladou! Máte se rozhodně na co těšit.   😈    

××]|📆TERMÍN KONÁNÍ|[×× 

Akce bude trvat celkem 2 dny a to :  23.7.2020 od 18:00 - 24.7.2020 do cca 22:30. 

Je možnost přespat až do neděle 25.7.2020 a završit tak celý víkend 😁🍻  

Pátek odpoledne / večer (příjezd, seznámení, stručný briefing, stavba základen, první večerní boje do cca 23-00hod) 

Sobota (ranní briefing,doplnění hráčů, hra se vším všudy ) do cca 22:30  

Sobota večer - Neděle - kdo bude chtít zůstat pokec sranda, grill, pivko, aj.. 🍻  

Neděle - odjezd do 12:00  

××]|💵 ZÁPISNÉ A REGISTRACE|[×× 

Je nutné, aby se všechny týmy přihlásili včas a s předstihem.  Vzhledem k obsáhlému scénáři je nutné, aby jsme nepřicházeli o přihlášené hráče na poslední chvíli,je zápisné rozděleno následovně:

◾Registrace do 20.7.2020 = 150,- / os 

◾Registrace od 21.7.2020 = 200,- / os

V případě zájmu pouze o sobotní herní den je nutné nám tuto informaci sdělit do mailu!!    

Současně s platbou zaregistrujte svůj tým buť přes mail info@warfieldpce.cz 

nebo zde na našem webu warfieldpce.cz

nebo přes tento registrační google formulář https://forms.gle/r5hyfgZ6pJsJ2JTi9, kde bude uvedeno:  

◾Jméno týmu  

◾Počet hráčů  

◾Zástupce týmu (velitele)  , jména a příjmení všech dalších hráčů  

◾Jakou jednotku preferuji: God Nation | Freedom Warriors | VOS | Vlastní postava / obchodník  (v případě vlastní postavy - výhodnější vstupné - nutné doplnit popis - na fantazii se meze nekladou :-) )    

🏧Zápisné posílejte na účet: 2501394377/2010 (FIO)  

-------------  

📩Do zprávy pro příjemce platby napište:  

"OP: Working Farmer, "název Vašeho týmu, za který jste se registrovali""   (jinak platba nebude akceptována)  

V případě že by Vám něco nabouralo Vaší účast na akci, je možné za sebe vyslat náhradníka / náhradníky. Vstupné je v případě neúčasti vzhledem k rozsahu nevratné. Děkujeme za pochopení    

Jakmile bude vše hotové, pošleme Vám mailem potvrzení registrace po připsání zápisného za Váš tým  

Zápisné je využito např. na pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci),...

××]|🚫❗ LIMIT ÚSŤOVEK|[×× 

- AEG, elektrická zbraň semi/auto: 130m/s - Sniperky (mauální ) 

- 170m/s  AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s (což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem přepnout na AUTO, bude zkontrolováno u měření)

- Sekundárky do 130m/s  

- HPA / plyn sniperky - 2,9J na používaném střelivu (bolt action) (s vlastním tournament lockem)

- HPA / plyn SEMI only - 2,3J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem) 

- HPA / plyn Full AUTO - 1,7J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)    

Na každé akci přeměřujeme všechny zbraně. 

Blokování AUTO režimů kontrolujeme, zda se opravdu nedá přepnout na "AUTO" . Při měření máme toleranci, která je MAXIMÁLNĚ +5m/s.  

Tournament lock je možné zakoupit i u nás.    

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách (HPA měříme na používaném střelivu), každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky.  

V případě nutnost přeměření zbraně před akcí, nás kontaktujte.  

Více informací k pravidlům úsťovek zde:  http://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/ustovky-pravidla-wf 

 _______________  

××]|ℹ OSTATNÍ INFO|[×× 

Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře. Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat :) .   

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné. 

Více info o nás na http://warfieldpce.cz 

Těšíme se na vaši účast WarField - Pardubice Events 

Dotazy ohledně akce je možné směřovat náš mail info@warfieldpce.cz nebo na členy týmu na facebook profilech: 

Danny Stráňa 

nebo 

Radim Stráňa Martin Frosch Jirka Sirka Žirka Lukáš Stýblo David Stýblo 

______________  

Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený WarField - Pardubice Events je duševním vlastnictvím spolku (WarField Events z.s.) a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez předchozí domluvy s WarField - Pardubice Events je zakázáno!

Sdílet událost