so 07. 3. | Hladíkov, WarField CQB

Capture the Flag - Juggernaut mode #3

Vážení přátelé, je tu první airsoft akce tohoto roku! A bude jí Capture the Flag - Juggernaut mode. Typ akce, kterou spousta z Vás již velmi dobře zná. Ovšem opět bude hra obohacena o postavu Juggernauta 👹, kterou jsme vyzkoušeli úspěšně na začátku roku! Čtěte více uvnitř události ->
Zakázat přihlašování

Čas a místo

07. 3. 2020 8:00 – 16:00
Hladíkov, WarField CQB, Barchov 74, 530 02 Barchov, Česko

O události

××]|📋INFORMACE A GAMEPLAY🕹|[××

Na závěr tohoto roku si dáme ještě jednou úspěšnou akci motivy herního módu "Capture the flag", ale s obohacením o postavu Juggernauta, kterou jsme vyzkoušeli začátkem tohoto roku. 😈

V herním poli bude umístěna vlajka každého z týmu na jednom místě. Každý z týmu ji bude muset vzít a donést na dané stanoviště z nich každé je bodově ohodnoceno. Každé stanoviště má tedy jinou bodovou hodnotu a týmy tak budou muset taktizovat, kam vlajku dát, aby měli dostatek bodů a zároveň si vybrali vhodné místo na obranu. 

V každé hře bude figurovat postava Juggernauta, která může oběma týmů, ztížit hru nebo naopak může vždy jednomu z týmu pomoci při obraně či dobíjení.

Hry se budou hrát v cca hodinových intervalech, takže si zahraje každý na všech stranách a bude možnost vyzkoušet si obranu na všech stanovištích. Na konci hry se sečtou body a vyhlásí se vítězný tým.

=> odkaz na facebook událost ZDE <=

 

××]|🌳🌲 PROSTOR🏰|[××

Jedná se o prostor dříve opuštěného velkostatku s rozlehlým lesem nedaleko Pardubic . Vyskytuje se zde několik budov ať už otevřených či s místnostmi , dále ruiny budovy, mezi kterými se dá výborně krýt, spousty vystavěných překážek a vylepšení pro hru. Vilka , která se na prostoru nachází je bohužel kvůli svému statickému stavu z důvodu bezpečnosti zavřena. Nakonec k prostoru přiléhá obrovský rovinatý les s různorodým porostem.

××]|🚫❗ LIMIT ÚSŤOVEK|[××

- AEG - 130m/s (elektrické zbraně a plynové zbraně)

- Sniperky (mauální a plynové) - 170m/s

AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s (což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem

přepnout na AUTO, bude zkontrolováno u měření)

-Sekundárky do 130m/s 

-HPA, plyn sniperky - 2,9J na používaném střelivu (bolt action) (s vlastním tournament lockem)

-HPA SEMI only - 2,3J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

- HPA Full AUTO - 1,7J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

Na každé akci přeměřujeme všechny zbraně. Blokování AUTO režimů kontrolujeme, zda se opravdu nedá přepnout na "AUTO" . Při měření máme toleranci, která je MAXIMÁLNĚ +5m/s.

Tournament lock je možné zakoupit i u nás.

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách (HPA měříme na používaném střelivu), každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky.

V případě nutnost přeměření zbraně před akcí, nás kontaktujte.

Více informací k pravidlům úsťovek zde:

http://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/ustovky-pravidla-wf

××]|📆 TERMÍN KONÁNÍ|[××

Termín konání je akce je napsán v horní části události tedy 7.3.2020.

Počet účastníků neomezen.

××]|💥 PYROTECHNIKA|[××

VŠECHNA PYROTECHNIKA JE NA TÉTO AKCI ZAKÁZÁNA!!

××]|💵 ZÁPISNÉ|[××

Cena 90,- (neregistrovaní 120,-) . Placeno na místě.

Pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci),...

_______________

××]|ℹ OSTATNÍ INFO|[××

Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře.

Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat :) .

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné.

Více info o nás na http://warfieldpce.cz

Těšíme se na vaši účast

WarField - Pardubice Events

Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu na facebook profilech:

Danny Stráňa

nebo

Radim Stráňa Martin Frosch Jirka Sirka Žirka Lukáš Stýblo David Stýblo

______________

Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený WarField - Pardubice Events je duševním vlastnictvím spolku (WarField Events z.s.) a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez předchozí domluvy s WarField - Pardubice Events je zakázáno!

Zakázat přihlašování

Sdílet událost