top of page

so 04. 3.

|

Hladíkov, WarField CQB

Capture the Flag - Juggernaut mode #5

Vážení přátelé, je tu první airsoft akce tohoto roku! A bude jí oblíbený Capture the Flag - Juggernaut mode. Můžete se těšit na postavu Juggernauta 👹, kterou jsme vyzkoušeli úspěšně na začátku roku! Čtěte více uvnitř události ->

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Capture the Flag - Juggernaut mode #5
Capture the Flag - Juggernaut mode #5

Čas a místo

04. 3. 2023 8:00 – 15:30

Hladíkov, WarField CQB, Barchov 74, 530 02 Barchov, Česko

O události

××]|📋INFORMACE A GAMEPLAY🕹|[××

Letošní kalendář airsoft akcí zahájíme herním módem "Capture the flag", ale s oblíbenou postavou Juggernauta. 😈 Velmi kontaktní mód, kde se střílí opravdu na každém rohu!

V herním poli bude umístěna vlajka každého z týmu na jednom místě. Každý z týmu ji bude muset vzít a donést na dané stanoviště z nich každé je bodově ohodnoceno. Každé stanoviště má tedy jinou bodovou hodnotu a týmy tak budou muset taktizovat, kam vlajku dát, aby měli dostatek bodů a zároveň si vybrali vhodné místo na obranu. 

V každé hře bude figurovat postava Juggernauta, která může oběma týmů, ztížit hru nebo naopak může vždy jednomu z týmu pomoci při obraně či dobíjení.

Hry se budou hrát v cca hodinových intervalech, takže si zahraje každý na všech stranách a bude možnost vyzkoušet si obranu na všech stanovištích. Na konci hry se sečtou body a vyhlásí se vítězný tým.

Facebook událost zde ==>> https://www.facebook.com/events/1820959944986655/

 

××]|🌳🌲 PROSTOR🏰|[××

Jedná se o náš prostor dříve opuštěného velkostatku s rozlehlým lesem nedaleko Pardubic . Vyskytuje se zde několik budov ať už otevřených či s místnostmi , dále ruiny budovy, mezi kterými se dá výborně krýt, spousty vystavěných překážek a vylepšení pro hru. A překážky, úkryty a vylepšení prostoru neustále přibývá. Vilka , která se na prostoru nachází je bohužel kvůli svému statickému stavu z důvodu bezpečnosti zavřena. Nakonec k prostoru přiléhá obrovský rovinatý les s různorodým porostem.

××]|🚫❗ LIMIT ÚSŤOVEK|[××

- AEG, elektrická zbraň semi/auto: 130m/s 

- KULOMETY na tuto akci NE! 

- Sniperky (mauální ) - 2,9J - na používaném střelivu (max. tolernace 3,0J)

- AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s (což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem přepnout na AUTO, bude zkontrolováno u měření) 

-Sekundárky do 130m/s 

-HPA / plyn sniperky - 2,9J na používaném střelivu (bolt action) (s vlastním tournament lockem) 

-HPA / plyn SEMI only - 2,3J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem) 

- HPA / plyn Full AUTO - 1,7J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

- na tuto akci nedoporučujeme sniperky. Je to akce, kde si s puškou podle nás moc nezahrajete , takže doporučujeme vzít jiný typ zbraně  .

Na každé akci přeměřujeme všechny zbraně. Blokování AUTO režimů kontrolujeme, zda se opravdu nedá přepnout na "AUTO" . Při měření máme toleranci, která je MAXIMÁLNĚ +5m/s.

Tournament lock je možné zakoupit i u nás.

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách (HPA měříme na používaném střelivu), každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky.

V případě nutnost přeměření zbraně před akcí, nás kontaktujte.

Více informací k pravidlům úsťovek zde:

http://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/ustovky-pravidla-wf

××]|📆 TERMÍN KONÁNÍ|[××

Termín konání je akce je napsán v horní části události tedy 4.3.2023.

Počet účastníků neomezen.

××]|🧾REGISTRACE|[×× 

Registrovat se můžete zde v události kliknutím na "zúčastním se", kde současně MUSÍTE vyplnit registrační formulář zde: https://forms.gle/xMedcpB8FEutdEde9 . Poté bude Vaše registrace platná. Případně se lze registrovat na našem webu, https://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/kalendar , kde lze v této sekci nalézt tuto událost. Počet účastníků PROZATÍM neomezen.

××]|💵 ZÁPISNÉ|[××

Cena 120,- (neregistrovaní 150,-) . Placeno na místě.

Pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci),...

××]|💥 PYROTECHNIKA|[××

VŠECHNA PYROTECHNIKA JE NA TÉTO AKCI ZAKÁZÁNA!!

_______________

××]|ℹ OSTATNÍ INFO|[××

Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře.

Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat :) .

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné.

Více info o nás na http://warfieldpce.cz

Těšíme se na vaši účast

WarField - Pardubice Events

Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu na facebook profilech:

Danny Stráňa

nebo

Radim Stráňa Martin Frosch Jirka Sirka Žirka Lukáš Stýblo David Stýblo

______________

Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený WarField - Pardubice Events je duševním vlastnictvím spolku (WarField Events z.s.) a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez předchozí domluvy s WarField - Pardubice Events je zakázáno!

Sdílet událost

bottom of page