top of page

so 28. 10.

|

Hladíkov, WarField CQB

Capture the flag - Pyro mode #3

Předposlední akce od nás tento rok s názvem 🎇Capture the Flag - Pyro mode 🧨. Jak už sám název značí, půjde o oblíbený capture the flag mód, který bude obohacen pyrotechnikou v podobě dýmovnic, stroboskopů, světlic od nás - organizátorů 💥 Čtěte více uvnitř události ->

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Capture the flag - Pyro mode #3
Capture the flag - Pyro mode #3

Čas a místo

28. 10. 2023 13:00 – 20:00

Hladíkov, WarField CQB, Barchov 74, 530 02 Barchov, Česko

O události

××]|📋INFORMACE A GAMEPLAY🕹|[××

Předposlední akce od nás tento rok s názvem 🎇Capture the Flag - Pyro mode 🧨.

Jak už sám název značí, půjde o oblíbený capture the flag mód, který bude obohacen pyrotechnikou v podobě dýmovnic, stroboskopů, světlic od nás - organizátorů 💥

Hra je také nastavena na netradiční čas startu herního dne, a to z toho důvodu, abychom si v podvečerních hodinách mohli užít zážitek pyro efektů ve hře.🎇🧨

Celkově bude gameplay obsahovat tradiční Capture the Flag , kdy v herním poli bude umístěna vlajka každého z týmu na jednom místě. Každý z týmu ji bude muset vzít a donést na dané stanoviště z nich každé je bodově ohodnoceno. Každé stanoviště má tedy jinou bodovou hodnotu a týmy tak budou muset taktizovat, kam vlajku dát, aby měli dostatek bodů a zároveň si vybrali vhodné místo na obranu. 

OVŠEM! Od podvečerních hodiny celou hru okořeníme již zmíněnými pyro efekty!

->FACEBOOK UDÁLOST ZDE<-

××]|🌳🌲 PROSTOR🏰|[××

Jedná se o prostor dříve opuštěného velkostatku s rozlehlým lesem nedaleko Pardubic . Vyskytuje se zde několik budov ať už otevřených či s místnostmi , dále ruiny budovy, mezi kterými se dá výborně krýt, spousty vystavěných překážek a vylepšení pro hru. Vilka , která se na prostoru nachází je bohužel kvůli svému statickému stavu z důvodu bezpečnosti zavřena. Nakonec k prostoru přiléhá obrovský rovinatý les s různorodým porostem.

Prostor dostal opět několik vylepšení v podobě nových překážek a to hlavně v lesních částech! Můžete se tak těšit, že je na této akci pořádně vyzkoušíte! 🔥

××]|🚫❗ LIMIT ÚSŤOVEK|[××

- AEG, elektrická zbraň semi/auto: 130m/s

- Sniperky (mauální ) - 2,9J na používaném střelivu (tolerance max. 3,0J)

AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s (což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem

přepnout na AUTO, bude zkontrolováno u měření)

-Sekundárky do 130m/s 

-HPA / plyn sniperky - 2,9J na používaném střelivu (bolt action) (s vlastním tournament lockem)

-HPA / plyn SEMI only - 2,3J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

- HPA / plyn Full AUTO - 1,7J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

- KULOMETY - NE

Na každé akci přeměřujeme všechny zbraně. Blokování AUTO režimů kontrolujeme, zda se opravdu nedá přepnout na "AUTO" . Při měření máme toleranci, která je MAXIMÁLNĚ +5m/s.

Tournament lock je možné zakoupit i u nás.

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách (HPA měříme na používaném střelivu), každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky.

V případě nutnost přeměření zbraně před akcí, nás kontaktujte.

Více informací k pravidlům úsťovek zde:

http://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/ustovky-pravidla-wf

××]|📆 TERMÍN KONÁNÍ|[××

Termín konání akce je napsán v horní části události tedy 28.10.2023.

❗ POZOR NEZAPOMEŇTE, ŽE AKCE ZAČÍNÁ AŽ V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH ❗ 

××]|📄REGISTRACE|[××

Registrovat se můžete zde v události kliknutím na "zúčastním se", kde současně MUSÍTE vyplnit registrační formulář zde: https://forms.gle/yNwTSdmUrL7D8yAe9 . Poté bude Vaše registrace platná.

Případně se lze registrovat na našem webu, https://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/kalendar , kde lze v této sekci nalézt tuto událost.

Počet účastníků PROZATÍM neomezen.

××]|💵 ZÁPISNÉ|[××

Cena 120,- (neregistrovaní tentokrát neřešíme) . Placeno na místě.

Placeno na místě. Pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci),....

××]|💥 PYROTECHNIKA|[××

VŠECHNA PYROTECHNIKA JE NA TÉTO AKCI ZAKÁZÁNA, "PYRO MODE" BUDEME TVOŘIT MY JAKO ORGANIZÁTOŘI WF!!

_______________

××]|ℹ OSTATNÍ INFO|[××

Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře.

Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat :) .

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné.

Více info o nás na http://warfieldpce.cz

Těšíme se na vaši účast

WarField - Pardubice Events

Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu na facebook profilech:

Danny Stráňa

nebo

Radim Stráňa Martin Frosch Jirka Sirka Žirka Lukáš Stýblo David Stýblo

______________

Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený WarField - Pardubice Events je duševním vlastnictvím spolku (WarField Events z.s.) a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez předchozí domluvy s WarField - Pardubice Events je zakázáno!

Sdílet událost

bottom of page