top of page

so 13. 4.

|

Hladíkov, WarField CQB

Operation: Black Water - CYBERWAR

OP: BlackWater - CYBERWAR,je pokračování původně menší akce OP: BlackWater. Opět proti sobě bojují 2 strany-AB Crew a Chemic Squad. AB crew zabraňuje chemikům ve vývoji viru, kterým by postupně ovládli vše...Na boj pro nim využívá veškeré dostupné zbraně a kybernetické prostředky..Více v události->

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Operation: Black Water - CYBERWAR
Operation: Black Water - CYBERWAR

Čas a místo

13. 4. 2024 8:00 – 15:30

Hladíkov, WarField CQB, Barchov 74, 530 02 Barchov, Česko

O události

××]| 📋 INFORMACE|[×× 

Akce s futuristickým pojetím, která navazuje na menší akci OP: BlackWater.

Odkaz na facebook událost zde: https://www.facebook.com/events/432409602566526

OP: BlackWater - CYBERWAR, je pokračování, kde proti sobě bojují 2 strany - AB Crew ("ABC") a Chemic Squad ("ChS"). AB crew zabraňuje "ChS" ve vývoji viru, kterým by postupně ovládli vše... Na boj pro nim využívá veškeré dostupné zbraně a kybernetické prostředky... 

Aby byla hra opravdu autentická, můžete se těšit, že budete hledat skutečné flashdisky, které budete získávat, aby jste rozluštili šifrovaná data na PC. Budete získávat materiály k viru či jeho zničení a další!

Dále uvítáme do hry také autentické specifika a to, aby měli všichni, kteří preferují Chemic Squad roušky (na krku) a třeba i plášť a ti, kteří preferují AB Crew nějakou originální masku / oblek. Čím originálnější, tím bude hra pestřejší.

 ××]| 🕹 GAMEPLAY|[×× 

Skupina AB Crew bude bojovat o to, aby Chemici nedostali důležité zdrojové kódy, které by jim pomohli ve vývoji virusu, kterém chtějí ovládnou vše v okolí. Se získanými daty (na flash discích) budete pracovat, a dekódovávat je na PC. Ničit laboratoře, a nebezpečné látky. Či naopak získávat kódy pro pokračování ve vývoji viru. 

Hrát se bude na CELÉM prostoru Hladíkova, tj. i v lesích.  

××]| 🌲PROSTOR|[×× 

Hladíkov, WarField CQB | 50.005031, 15.699272, je soukromý prostor bývalého velkostatku s rozlehlým lesem nedaleko Pardubic . Vyskytuje se zde několik budov ať už otevřených či s místnostmi , dále ruiny budovy, mezi kterými se dá výborně krýt, spousty vystavěných překážek a vylepšení pro hru. 

Vilka , která se na prostoru nachází je bohužel kvůli svému statickému stavu z důvodu bezpečnosti zavřena. 

Nakonec k prostoru přiléhá obrovský rovinatý les s různorodým porostem ve kterém jsou rovněž vybudovány různé základy a překážky pro hru.    

××]|🚫❗ LIMIT ÚSŤOVEK|[×× 

- AEG, elektrická zbraň semi/auto: 130m/s 

- Sniperky (manuální) - - 2,9J - na používaném střelivu (max. tolernace 3,0J) 

- AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s (což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem přepnout na AUTO, bude zkontrolováno u měření) 

-Sekundárky do 130m/s -HPA / 

- plyn sniperky - 2,9J na používaném střelivu (bolt action) (s vlastním tournament lockem) 

-HPA / plyn SEMI only - 2,3J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem) 

- HPA / plyn Full AUTO - 1,7J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

Na každé akci přeměřujeme všechny zbraně. Blokování AUTO režimů kontrolujeme, zda se opravdu nedá přepnout na "AUTO" . Při měření máme toleranci, která je MAXIMÁLNĚ +5m/s. Tournament lock je možné zakoupit i u nás.

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách (HPA měříme na používaném střelivu), každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky. V případě nutnost přeměření zbraně před akcí, nás kontaktujte. Více informací k pravidlům úsťovek zde: http://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/ustovky-pravidla-wf

××]|📆 TERMÍN KONÁNÍ|[×× 

Termín konání akce je napsán v horní části události tedy 13.4.2024.  

××]|💵 ZÁPISNÉ|[×× 

Cena 120,- (neregistrovaní 150,-) . Placeno na místě.   

××]|🧾REGISTRACE|[×× Registrovat se můžete zde v události kliknutím na "zúčastním se", kde současně MUSÍTE vyplnit registrační formulář zde: 

https://forms.gle/abxUnCPkohDFuRZK8 . Poté bude Vaše registrace platná. Případně se lze registrovat na našem webu, https://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/kalendar , kde lze v této sekci nalézt tuto událost.

××]|💥 PYROTECHNIKA|[×× 

VŠECHNA PYROTECHNIKA JE NA TÉTO AKCI ZAKÁZÁNA❗❗

Zápisné je využito např. na pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci),...  

_______________ 

××]|ℹ OSTATNÍ INFO|[×× 

Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře. 

Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat :) .  Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. 

Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné. 

Časté dotazy a odpovědi na ně naleznete zde: https://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/caste-dotazy

Více info o nás na http://warfieldpce.cz 

Těšíme se na vaši účast WarField - Pardubice Events 

Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu na facebook profilech: 

Danny Stráňa 

nebo 

Radim Stráňa Martin Frosch Jirka Sirka Žirka Lukáš Stýblo David Stýblo 

______________ 

Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený WarField - Pardubice Events je duševním vlastnictvím spolku (WarField Events z.s.) a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez předchozí domluvy s WarField - Pardubice Events je zakázáno!

Sdílet událost

bottom of page