top of page

so 13. 5.

|

Airsoft areál - Kouty

Operation: BlackWater 2023

Operation BlackWater je jedna z nejstarších akcí našeho týmu. V minulém roce byla rozšířena a podívali jsme se na nový prostor Airsoft areálu Kouty - Brandýs nad Orlicí. A stejně tomu bude i letos!

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Operation: BlackWater 2023
Operation: BlackWater 2023

Čas a místo

13. 5. 2023 8:00 – 15:30 SELČ

Airsoft areál - Kouty, ul. Dělnická (konec, 561 12 Kouty, Česko

O události

Vážení hráči, i letos se podruhé podíváme na prostor airsoft areál Kouty v Brandýse n. Orlicí ! 

Můžete se těšit na super prostor, který spousta z vás určitě zná, ale také spousta z vás ještě nevyzkoušela. 🤩

🆕 Minulý rok jsme na této lokaci byli poprvé a tak se letos můžete těšit na to, že scénář hry upravíme tak, aby lépe fungoval mna poměry areál. Zároveň ale bude stále stavěn na původním konceptu OP:BlackWater, který se hrává na lokaci Vodárny, Plch. 

Tu však mělo možnost zkusit jen pár z Vás a tak i scénář bude pro mnohé hráče novinkou 😁

××]|🕹 GAMEPLAY|[××

Ve hře budou 2 skupiny hráčů a to úderný tým místních chemiků (Chemic squad) a proti nim anti-biohazard crew (AB crew). AB crew bude mít za úkol odebrat vzorky potenciálně nebezpečné vody, která se dle informací na místě vyskytuje, nechat je prozkoumat a poté zničit laboratoř, která podivný experiment v této lokalitě provádí.

Úderný tým však bude po celou dobu v pozoru a bude se snažit ABcrew zabránit, aby dostala dodávku pro odebrání vzorků, ale i v samotném odběru atd...

Hra je vesměs jednoduchá, jen je potřeba si pamatovat kam jít, ale jako organizátoři budeme pomáhat v případě nejasností.

××]|🌳🌲PROSTOR🕋|[××

Areál v Brandýse nad Orlicí zvaný "KOUTY" je bývalé rekreační středisko, které má už řádku let ve vlastnictví místní airsoftový spolek. Prostor za posledních pár let prodělal spousty změn k tomu, aby byl skvělou lokací pro hry. 

Najdete zde 3 patrovou budovu s dodělanými místnostmi a kompletně přístupnou! Dále pak velkou základu s věží, věžičkami, opevněními,.. Malé původní baráčky a spousty překážek či dodělaných domečků ! 

××]|🚫❗ LIMIT ÚSŤOVEK|[××

- AEG, elektrická zbraň semi/auto: 130m/s

- 🆕 Sniperky (mauální ) - 2,9J na používaném střelivu (tolerance max. 3,0J)(NOVĚ!) 🆕

- AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s

(což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem přepnout na AUTO, bude zkontrolováno u měření)

-Sekundárky do 130m/s

-HPA / plyn sniperky - 2,9J na používaném střelivu (bolt action) (s vlastním tournament lockem)

-HPA / plyn SEMI only - 2,3J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

- HPA / plyn Full AUTO - 1,7J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

Na každé akci přeměřujeme všechny zbraně. Blokování AUTO režimů kontrolujeme, zda se opravdu nedá přepnout na "AUTO" . Při měření máme toleranci, která je MAXIMÁLNĚ +5m/s.

Tournament lock je možné zakoupit i u nás. Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách (HPA měříme na používaném střelivu), každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky. V případě nutnost přeměření zbraně před akcí, nás kontaktujte. Více informací k pravidlům úsťovek zde: http://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/ustovky-pravidla-wf

××]|📆 TERMÍN KONÁNÍ|[××

Termín konání je akce je napsán v horní části události tedy 13.05.2022

××]|❗📝REGISTRACE |[××

Registrovat se můžete zde v události kliknutím na "zúčastním se", kde současně MUSÍTE vyplnit registrační formulář zde: https://forms.gle/owhRorxBKmuLWFEQA . Poté bude Vaše registrace platná. Případně se lze registrovat na našem webu, https://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/kalendar , kde lze v této sekci nalézt tuto událost.

××]|💵 ZÁPISNÉ|[××

Cena 120,- (neregistrovaní 150,-) . Placeno na místě.

Registrace budou uzavírány cca čtvrtek / pátek dopoledne před akcí. Pokud se bude někdo chtít registrovat po tomto datu, sledujte událost a v jednom z příspěvků poslední týden před akcí najdete instrukce co a jak.

××]|💥 PYROTECHNIKA|[××

POVOLENY DÝMOVNICE - OVŠEM POUZE V PATROVÉ BUDOVĚ, NIKDE JINDE!!

BAREVNOST DÝMOVNIC TENTOKRÁT TAKÉ NEOMEZENA

VŠECHNA OSTATNÍ PYROTECHNIKA JE NA TÉTO AKCI ZAKÁZÁNA❗❗

Zápisné je využito např. na pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci),...

_______________

××]|ℹ OSTATNÍ INFO|[××

Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře.

Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat 🙂 .

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné.

Více info o nás na warfieldpce.cz

Těšíme se na vaši účast

WarField - Pardubice Events

Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu na jejich facebook profilech:

Danny Stráňa

nebo

Radim Stráňa, Martin Frosch, Jirka Sirka Žirka, David Stýblo, Lukáš Stýblo

______________

Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený WarField - Pardubice events je duševním vlastnictvím spolku (WarField Events z.s.) a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez předchozí domluvy s WarField - Pardubice events je zakázáno!

Sdílet událost

bottom of page