top of page

so 17. 6.

|

Hladíkov, WarField CQB

Operation: Gold Dust

Dnes už legendární, úspěšná a oblíbená manuální akce je tu! Operation: Gold Dust je koncipovaná jako scénář "válek drogových kartelů" . A přesně o to ve hře půjde! Budete hrát za drogové kartely nebo policii. Více info dále... ==>>

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Operation: Gold Dust
Operation: Gold Dust

Čas a místo

17. 6. 2023 8:00 – 15:30

Hladíkov, WarField CQB, Barchov 74, 530 02 Barchov, Česko

O události

Facebook událost Operation: Gold Dust naleznete zde: https://www.facebook.com/events/815204286707797

××]|📋INFORMACE a GAMEPLAY 🕹|[××

Letos si dáme jubilejní pátý ročník úspěšné a oblíbené a téměř už legendární manuální scénářové akce!

Operation: Gold Dust je koncipovaná jako scénář "válek drogových kartelů". A přesně o to ve hře půjde. Budete hrát za drogové kartely nebo policii. Vašim úkolem bude sbírat zlaté cihly, které obsahují drogu Hyppotamin (toto bude opravdu skutečná rekvizita!!).

Celá akce je MANUÁLNÍ (plus plynovky a granátomety - viz. níže ) . Opět se můžete těšit na super autentickou akci!

Navíc chceme gangy / kartely tématicky zasadit, takže gear nechte doma, naberte tepláky mikiny, šátky, tetování ze žvejkaček :D atd... !

Více v příspěvcích události.

××]|🌳🌲PROSTOR🏰|[××

Jedná se o prostor dříve opuštěného velkostatku s rozlehlým lesem nedaleko Pardubic . Vyskytuje se zde několik budov ať už otevřených či s místnostmi , dále ruiny budovy, mezi kterými se dá výborně krýt, spousty vystavěných překážek a vylepšení pro hru. Vilka , která se na prostoru nachází je bohužel kvůli svému statickému stavu z důvodu bezpečnosti zavřena. Nakonec k prostoru přiléhá obrovský rovinatý les s různorodým porostem.

××]|🚫❗LIMIT ÚSŤOVEK|[××

- Všechny manuální zbraně jakéhokoliv typu - max 130m/s

- Granátomety - POVOLENO (pouze kuličkové gas/manuál)

- Sniperky (manuální) - 1,7J (měřeno na vlastní váze kuliček, max. odchylka +0,05J!!!)  - Plynovky - pouze pistole a brokovnice do 130m/s (tzn. zbraně typu Dan Wesson apod. nechte doma  a pouze střelba SEMI)

- Plynovky - pouze pistole a brokovnice do 130m/s (tzn. zbraně typu Dan Wesson apod. nechte doma :) a pouze střelba SEMI)

- AEP pistole povoleny,  střelba jen SEMI  (automat max 50m/s)

- Gumové nože - povoleno - nutnost ukázat u registrací!

- AEG, elektrická zbraň semi/auto: ZKÁZÁNO

- AEG se zablokovanou možností auto: ZAKÁZÁNO

- GBBR a HPA kity - ZAKÁZÁNO (Vyjma PISTOLÍ DO 1,2J )

- KONVERZE, SMG APOD.. - ZAKÁZÁNO

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách, každá zbraň bude přeměřena bez vyjímky.

V případě nutnost přeměření zbraně nás kontaktujte.

××]|👕👖ÚSTROJ|[×× Pro tuto akci máme jednoduché požadavky na ústroj hráčů.

Gangy: Trička, kraťasy, tílka, džíny apod... Minimum = triko / mikina + maskáčové kalhoty. Vesty ideálně max chest rigg nebo opasky. Člen gangu MUSÍ mít vždy alespoň triko nebo kalhoty bez maskáčového vzoru.

Policie: Základ = černé / modré triko (ideálně), barety, policejní čepice, černé vesty apod... Klasické vesty povoleny, maskáčové kalhoty taktéž. 

Žádné hejkaly, ... na tuto akci opravdu není třeba

V případě dotazů k výstoji klidně pište :) 

××]|📋 REGISTRACE|[×× Registrovat se můžete zde v události kliknutím na "zúčastním se", kde současně musíte vyplnit registrační formulář zde: https://forms.gle/5mssd1CxHAXFbqXc7 . Poté bude Vaše registrace platná. Případně se lze registrovat na našem webu, https://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/kalendar , kde lze v této sekci nalézt tuto událost.

××]|📆TERMÍN KONÁNÍ|[××

Termín konání je akce je napsán v horní části události tedy 17.06.2023

××]|💥PYROTECHNIKA|[××

VŠECHNA PYROTECHNIKA ZAKÁZÁNA!

××]|💵 OSTATNÍ INFO|[××

×ZÁPISNÉ×

Zápisné této manuální akce je 100,- (neregistrovaní 130,-) . Placeno na místě.

Pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, REKVIZIT, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci).

_______________

××]|ℹ OSTATNÍ INFO ℹ|[××

Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře.

Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat :) .

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné.

Více info o nás na http://warfieldpce.cz

Tešíme se na vaši účast

WarField - Pardubice Events

Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu na facebook profilech:

Danny Stráňa

nebo

Radim Stráňa Martin Frosch Lukáš Stýblo Jirka Sirka Žirka David Stýblo

______________

Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený WarField - Pardubice Events je duševním vlastnictvím spolku (WarField Events z.s.) a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez předchozí domluvy s WarField - Pardubice Events je zakázáno!

Všechny prvky udané v této události jsou fiktivní ! Akce nemá žádným způsobem vybízet k používání či podpoře návykových látek! Jedná se o hru!

Sdílet událost

bottom of page