top of page

so 23. 3.

|

Ostřešany - bývalá cihelna

PILOT I 2024

Máme tu letošní první díl z oblíbené série PILOT ! Tradičně se se podíváme do prostředí bývalé cihelny Ostřešany. Ale samozřejmě se všemi herními stranami včetně DRJ a pestrého scénáře. Více info dále →

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
PILOT I 2024
PILOT I 2024

Čas a místo

23. 3. 2024 8:00 – 16:00

Ostřešany - bývalá cihelna, 530 02 Ostřešany, Česko

O události

××]| 📋 INFORMACE|[××

Máme tu letošní první díl ze série PILOT ! Tradičně se se podíváme do prostředí bývalé cihelny Ostřešany trochu jinak než-jsme je standartem - v dřívějším období než je zvykem. První díl tedy zkusíme první v době, kdy tento prostor nese podzimní kabát a není celý zelený. 

Tyto série jsou akce obsáhlejšího scénářového rozsahu a dějové linky. Vždy v jednom z dílů jsou zakomponovány úkoly na  zachránění důležité osoby, zneškodnění bomby, získávání kódů,  získání dokumentů, dešifrování pc, rebelské jednotky DRJ,  zamezení odpálení rakety a mnoho dalšího! Každý díl se odehrává na jiné herní lokaci! 

Facebook událost zde - https://www.facebook.com/events/952497469934970

××]| 🕹 GAMEPLAY|[××

Skupina spojenců bude mít za úkol najít a zachránit zachránit pilota a následně získat, informace z černé skřínky, od povstaleckých jednotek získané dokumenty, a informace, které zničí.

Po splnění úkolů následuje eskort celé jednotky s dokumenty a pilotem k vrtulníků. Povstalci se snaží těmto krokům za každou cenu zabránit, tedy dobře uhlídat dokumenty a ukrýt pilota.

Opět ve hře budou zakomponovány "domorodé jednotky" - DRJ ! 

××]| 🌲PROSTOR|[××

Jedná se o prostor opuštěné cihelny s rozlehlým lesem nedaleko Pardubic . Vyskytuje se zde jedna budova, která přechází přes rovinatý terén, s mírným porostem keřů a stromů. Dále pak prostor pokračuje v kopcovitý terén s lesnatým a keřovitým prostředí.

Na prostoru se nachází rybník, který není součástí herní prostoru a je PŘÍSNÝ ZÁKAZ do něj střílet, vhazovat odpadky apod... ! 

 ××]|🚫❗ LIMIT ÚSŤOVEK|[×× 

- AEG, elektrická zbraň semi/auto: 130m/s - Sniperky (mauální ) - 170m/s AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s (což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem přepnout na AUTO, bude zkontrolováno u měření) -Sekundárky do 130m/s -HPA / plyn sniperky - 2,9J na používaném střelivu (bolt action) (s vlastním tournament lockem) -HPA / plyn SEMI only - 2,3J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem) - HPA / plyn Full AUTO - 1,7J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

Na každé akci přeměřujeme všechny zbraně. Blokování AUTO režimů kontrolujeme, zda se opravdu nedá přepnout na "AUTO" . Při měření máme toleranci, která je MAXIMÁLNĚ +5m/s. Tournament lock bohužel nyní není možné zakoupit u nás

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách (HPA měříme na používaném střelivu), každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky.

 V případě nutnost přeměření zbraně před akcí, nás kontaktujte. Více informací k pravidlům úsťovek zde: http://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/ustovky-pravidla-wf

××]|📆 TERMÍN KONÁNÍ|[×× 

Termín konání akce je napsán v horní části události tedy 23.3.2024

POZOR!  Počet účastníků je neomezen (max cca 150 hráčů) 

××]|📄REGISTRACE|[×× 

Registrovat se můžete zde v události kliknutím na "zúčastním se", kde současně MUSÍTE vyplnit registrační formulář zde: https://forms.gle/vhYwQrrPra6s3McP9 . Poté bude Vaše registrace platná. Případně se lze registrovat na našem webu, https://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/kalendar , kde lze v této sekci nalézt tuto událost.

××]|💵 ZÁPISNÉ|[×× 

Cena 150,-   (neregistrovaní 170,-) . Placeno na místě

(registrace se uzavírají z pravidla vždy středa / čtvrtek před akcí - vždy je toto info zveřejněno i v události)

 Zápisné je využito např. na pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu či výpůjčky prostorů, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci či rozvoj akcí, které WarField tvoří pro Vás :) ),... 

××]|💥 PYROTECHNIKA|[×× 

 VÝJIMEČNĚ POVOLENY POUZE BAREVNÉ DÝMOVNICE - použití pouze na náměstíčku, které je z betonových panelů!! (zakázány černé a bílé dýmovnice + vše ostatní pyro)  Více v příspěvku události  na facebooku

 _______________ 

××]|ℹ OSTATNÍ INFO|[×× Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře. Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat :) . 

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné. 

Více info o nás na http://warfieldpce.cz 

Těšíme se na vaši účast WarField - Pardubice Events 

Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu na facebook profilech: 

Danny Stráňa 

nebo 

Radim Stráňa Martin Frosch Jirka Sirka Žirka Lukáš Stýblo David Stýblo 

______________ 

Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený WarField - Pardubice Events je duševním vlastnictvím spolku (WarField Events z.s.) a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez předchozí domluvy s WarField - Pardubice Events je zakázáno! 

Sdílet událost

bottom of page