top of page

pá 25. 8.

|

Hladíkov, WarField CQB

PILOT III 2023

Završení oblíbené série akci Pilot, a to PILOT III je tu v tradičním srpnovém termínu! Přijďte zakončit celou letošní sérii této scénářové akce pro tento rok! Více info dále→

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
PILOT III  2023
PILOT III  2023

Čas a místo

25. 8. 2023 18:30 – 26. 8. 2023 16:00

Hladíkov, WarField CQB, Barchov 74, 530 02 Barchov, Česko

O události

××]|📋 INFORMACE|[××

Máme tu završení letošní oblíbené série akcí Pilot, a to akci PILOT III ! A to v klasickém srpnovém datu.

Trojka se bude tradičně odehrávat na prostoru na našeho areálu Hladíkov, WarField CQB. 

Více v popisu níže a navazujících příspěvcích v události na facebooku zde:

https://www.facebook.com/events/304419182089000

událost pro hráče, kteří nás navštíví i v pátek nalezenete zde:

https://www.facebook.com/events/755311999614633

××]|🕹 GAMEPLAY|[××

Skupina spojenců má novou misi: Zničení IT centra vyvíjející odpalovací zařízení, zneškodnění "chemické" rakety s několika funkcemi a nutností hledání doplňkových zařízení pro její zneškodnění, sbírání informací, lovení beden a kódů při kterém si musíte neustále dávat pozor na svého nepřítele!

To vše na velmi rozmanité rozloze prostoru, ....

Povstalci v předchozím díle přišli o důležitou součást jejich vývoje - vysílač. I tak ale dokázali navázat na svůj jaderný program a pokračují tak ve vývoji jejich chemické rakety....

Opět ve hře budou zakomponovány "domorodé jednotky" - DRJ !

××]|🌳🌲 PROSTOR🏰|[××

Hladíkov, WarField CQB | 50.005031, 15.699272, je soukromý prostor bývalého velkostatku s rozlehlým lesem nedaleko Pardubic . Vyskytuje se zde několik budov ať už otevřených či s místnostmi , dále ruiny budovy, mezi kterými se dá výborně krýt, spousty vystavěných překážek a vylepšení pro hru.

Vilka , která se na prostoru nachází je bohužel kvůli svému statickému stavu z důvodu bezpečnosti zavřena.

Nakonec k prostoru přiléhá obrovský rovinatý les s různorodým porostem ve kterém jsou rovněž vybudovány různé základy a překážky pro hru.

××]|🚫❗ LIMIT ÚSŤOVEK|[×× 

- AEG, elektrická zbraň semi/auto: 130m/s - Sniperky (mauální) - - 2,9J - na používaném střelivu (max. tolernace 3,0J) - AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s (což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem přepnout na AUTO, bude zkontrolováno u měření) -Sekundárky do 130m/s -HPA / plyn sniperky - 2,9J na používaném střelivu (bolt action) (s vlastním tournament lockem) -HPA / plyn SEMI only - 2,3J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem) - HPA / plyn Full AUTO - 1,7J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

Na každé akci přeměřujeme všechny zbraně. Blokování AUTO režimů kontrolujeme, zda se opravdu nedá přepnout na "AUTO" . Při měření máme toleranci, která je MAXIMÁLNĚ +5m/s.

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách (HPA měříme na používaném střelivu), každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky. V případě nutnost přeměření zbraně před akcí, nás kontaktujte. Více informací k pravidlům úsťovek zde: http://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/ustovky-pravidla-wf

❗❗UPOZORŇUJEME ŽE NEPUSTÍME NIKOHO PŘES LIMIT, KDO TENTOKRÁT NEBUDE MÍT ÚSŤOVKU V POŘÁDKU, TAK S DANOU ZBRANÍ PROSTĚ NEHRAJE, ŽÁDNÉ VYJÍMKY ANI ÚSTUPKY ❗❗ 

××]|📆 TERMÍN KONÁNÍ|[××

Termín konání je akce je 25.8. - 26.8.2023  Událost na páteční den zde: 

https://www.facebook.com/events/1108288283419588

Sobotní datum 26.8.2023 je druhý den, kdy proběhne hlavní hra. FB Událost zde:

https://www.facebook.com/events/842929690023310

××]|📄REGISTRACE|[×× 

Registrovat se můžete zde v události kliknutím na "zúčastním se", kde současně MUSÍTE vyplnit registrační formulář zde: https://forms.gle/8WPcwfm54i1yVjhV7 . Poté bude Vaše registrace platná. Případně se lze registrovat na našem webu, https://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/kalendar , kde lze v této sekci nalézt tuto událost. Počet účastníků neomezen.

××]|💥 PYROTECHNIKA|[××

VŠECHNA PYROTECHNIKA JE NA TÉTO AKCI ZAKÁZÁNA!!

××]|💵 ZÁPISNÉ|[××

Cena 150,- (neregistrovaní 170,-) . Placeno na místě.

Pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci),...

_______________

××]|ℹ OSTATNÍ INFO|[××

Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře.

Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat 🙂 .

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné.

Více info o nás na http://warfieldpce.cz

Těšíme se na vaši účast

WarField - Pardubice Events

Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu na facebook profilech:

Danny Stráňa

nebo

Radim Stráňa Martin Frosch Jirka Sirka Žirka Lukáš Stýblo David Stýblo

______________

Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený WarField - Pardubice Events je duševním vlastnictvím spolku (WarField Events z.s.) a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez předchozí domluvy s WarField - Pardubice Events je zakázáno!

Sdílet událost

bottom of page