pá 27. 8. | Hladíkov, WarField CQB

PILOT III

Završení série akci Pilot, a to PILOT III je tu, letos v tradičním srpnovém termínu! Přijďte zakončit celou sérii této scénářové akce pro tento rok. Tento rok máme pro Vás opět připravený pozměněný scénář, který je koncipován tak, aby byli boje ještě intenzivnější! Více info dále→
Zakázat přihlašování
PILOT III

Čas a místo

27. 8. 18:00 – 28. 8. 16:30
Hladíkov, WarField CQB, Barchov 74, 530 02 Barchov, Česko

O události

××]|📋 INFORMACE|[××

Máme tu završení letošní série akcí Pilot, a to akci PILOT III ! Letos v klasickém srpnovém datu.

Trojka se bude tradičně odehrávat na prostoru na našeho areálu Hladíkov, WarField CQB. 

Více v popisu níže a navazujících příspěvcích v události na facebooku zde:

https://www.facebook.com/events/813743819337020/

🆕Hru jsme opět lehce přeskládali, nově, budete mít i úkoly/y v nové části lesa, která se vystavěla na začátku letošního roku. Viz. galerie zde: https://warfieldpce.rajce.idnes.cz/Stavba_Hladikov_23-24.1.2021/

××]|🕹 GAMEPLAY|[××

Skupina spojenců má novou misi: Zničení IT centra vyvíjející odpalovací zařízení, zneškodnění "chemické" rakety s několika funkcemi a nutností hledání doplňkových zařízení pro její zneškodnění, sbírání informací, a další! To vše na velmi rozmanité rozloze prostoru, ....

Povstalci díky předchozímu úspěchu - udržení důležitého vysílače dokázali navázat na svůj jaderný program a pokračují tak ve vývoji jejich chemické rakety....

Opět ve hře budou zakomponovány "domorodé jednotky" - DRJ !

××]|🌳🌲 PROSTOR🏰|[××

Hladíkov, WarField CQB | 50.005031, 15.699272, je soukromý prostor bývalého velkostatku s rozlehlým lesem nedaleko Pardubic . Vyskytuje se zde několik budov ať už otevřených či s místnostmi , dále ruiny budovy, mezi kterými se dá výborně krýt, spousty vystavěných překážek a vylepšení pro hru.

Vilka , která se na prostoru nachází je bohužel kvůli svému statickému stavu z důvodu bezpečnosti zavřena.

Nakonec k prostoru přiléhá obrovský rovinatý les s různorodým porostem ve kterém jsou rovněž vybudovány různé základy a překážky pro hru.

××]|🚫❗ LIMIT ÚSŤOVEK|[××

- AEG - 130m/s (elektrické zbraně a plynové zbraně)

- Sniperky (mauální a plynové) - 170m/s

AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s (což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem

přepnout na AUTO, bude zkontrolováno u měření)

-Sekundárky do 130m/s

-HPA, plyn sniperky - 2,9J na používaném střelivu (bolt action) (s vlastním tournament lockem)

-HPA SEMI only - 2,3J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

- HPA Full AUTO - 1,7J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

Na každé akci přeměřujeme všechny zbraně. Blokování AUTO režimů kontrolujeme, zda se opravdu nedá přepnout na "AUTO" . Při měření máme toleranci, která je MAXIMÁLNĚ +5m/s.

Tournament lock je možné zakoupit i u nás.

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách (HPA měříme na používaném střelivu), každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky.

V případě nutnost přeměření zbraně před akcí, nás kontaktujte.

Více informací k pravidlům úsťovek zde:

http://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/ustovky-pravidla-wf

❗❗UPOZORŇUJEME ŽE NEPUSTÍME NIKOHO PŘES LIMIT, KDO TENTOKRÁT NEBUDE MÍT ÚSŤOVKU V POŘÁDKU, TAK S DANOU ZBRANÍ PROSTĚ NEHRAJE, ŽÁDNÉ VYJÍMKY ANI ÚSTUPKY TEDY NEČEKEJTE ❗❗ DEJTE SI TEDY PROSÍM ZBRANĚ DO POŘÁDKU.

××]|📆 TERMÍN KONÁNÍ|[××

Termín konání je akce je 27.8. - 28.8.2021 Událost na páteční den zde: https://www.facebook.com/events/227773422682383/ Sobotní datum 28.8.2021 je druhý den, kdy proběhne hlavní hra. FB Událost zde:

https://www.facebook.com/events/813743819337020/

××]|📄REGISTRACE|[×× Registrovat se můžete zde v události kliknutím na "zúčastním se", kde současně MUSÍTE vyplnit registrační formulář zde: https://forms.gle/1vRKQzzJbWTcPeDv7 . Poté bude Vaše registrace platná. Případně se lze registrovat na našem webu, https://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/kalendar , kde lze v této sekci nalézt tuto událost. Počet účastníků neomezen.

××]|💥 PYROTECHNIKA|[××

VŠECHNA PYROTECHNIKA JE NA TÉTO AKCI ZAKÁZÁNA!!

××]|💵 ZÁPISNÉ|[××

Cena 100,- (neregistrovaní 140,-) . Placeno na místě.

Pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci),...

_______________

××]|ℹ OSTATNÍ INFO|[××

Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře.

Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat 🙂 .

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné.

Více info o nás na http://warfieldpce.cz

Těšíme se na vaši účast

WarField - Pardubice Events

Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu na facebook profilech:

Danny Stráňa

nebo

Radim Stráňa Martin Frosch Jirka Sirka Žirka Lukáš Stýblo David Stýblo

______________

Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený WarField - Pardubice Events je duševním vlastnictvím spolku (WarField Events z.s.) a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez předchozí domluvy s WarField - Pardubice Events je zakázáno!

Sdílet událost