top of page

so 09. 9.

|

Ostřešany - bývalá cihelna

The Diamond Field

Po úkolovém Pilotovi si dáme další akci! A to tuhle akční a hooodně běhavou akci! 😈 💎The Diamond Field💎 bude velmi rychlá a kontaktní akce.🔥 Sestav tým a ukořisti co nejvíce diamantů! 😈

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
The Diamond Field
The Diamond Field

Čas a místo

09. 9. 2023 8:00 – 16:00

Ostřešany - bývalá cihelna, 530 02 Ostřešany, Česko

O události

××]| 📋 INFORMACE|[××

Po úkolovém Pilotovi si dáme další akci! A to tuhle akční a hooodně běhavou akci! 😈

💎The Diamond Field 💎bude velmi rychlá a kontaktní akce.🔥 Sestav tým a ukořisti co nejvíce diamantů! 😈

Čtěte gameplay níže👇

Facebook událost zde - https://www.facebook.com/events/339306845138092

××]| 🕹 GAMEPLAY|[××

Ve hře proti sobě budou stát 2 týmy hledačů diamantů. Právě diamanty budou hlavním herním cílem a budete jich muset ukořistit co nejvíce. Hra se bude odehrávat v několika časově omezených kolech. V každém kole budete bojovat o jiný důl - míst, kde se nacházejí diamanty. Tedy oba týmy budou mít stejný cíl a bude hodně záležet na vzájemné taktice a tako rychlosti!

V příspěvcích na FB události přidáváme v následujících dnech také princip, jak to bude v vypadat v praxi.  

××]| 🌲PROSTOR|[××

Jedná se o prostor opuštěné cihelny s rozlehlým lesem nedaleko Pardubic . Vyskytuje se zde jedna budova, která přechází přes rovinatý terén, s mírným porostem keřů a stromů. Dále pak prostor pokračuje v kopcovitý terén s lesnatým a keřovitým prostředí.

Na prostoru se nachází rybník, který není součástí herní prostoru a je PŘÍSNÝ ZÁKAZ do nej střílet, vzhazovat odpadky apod... ! 

 ××]|🚫❗ LIMIT ÚSŤOVEK|[×× 

- AEG, elektrická zbraň semi/auto: 130m/s

- Sniperky (mauální ) - 2,9J na používaném střelivu (tolerance max. 3,0J)(NOVĚ!)

AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s (což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem přepnout na AUTO, bude zkontrolováno u měření)

-Sekundárky do 130m/s

-HPA / plyn sniperky - 2,9J na používaném střelivu (bolt action) (s vlastním tournament lockem)

-HPA / plyn SEMI only - 2,3J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

- HPA / plyn Full AUTO - 1,7J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

❗ JEDINÉ CO BYCHOM NA TÉTO AKCI RÁDI ELIMINOVALI JSOU KULOMETY, KTERÉ SE ZDE NEHODÍ ❗

Na každé akci přeměřujeme všechny zbraně. Blokování AUTO režimů kontrolujeme, zda se opravdu nedá přepnout na "AUTO" . Při měření máme toleranci, která je MAXIMÁLNĚ +5m/s. Tournament lock je možné zakoupit i u nás. 

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách (HPA měříme na používaném střelivu), každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky. V případě nutnost přeměření zbraně před akcí, nás kontaktujte. 

Více informací k pravidlům úsťovek zde: http://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/ustovky-pravidla-wf 

××]|📆 TERMÍN KONÁNÍ|[×× 

Termín konání akce je napsán v horní části události tedy 9.9.2023

××]|📄REGISTRACE|[×× 

Registrovat se můžete zde v události kliknutím na "zúčastním se", kde současně MUSÍTE vyplnit registrační formulář zde:  https://forms.gle/XTbjTtDRACoo1ocv6 . Poté bude Vaše registrace platná. Případně se lze registrovat na našem webu, https://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/kalendar , kde lze v této sekci nalézt tuto událost. Počet účastníků neomezen.

××]|💵 ZÁPISNÉ|[××  

Cena 120,- (neregistrovaní 140,-) . Placeno na místě.

 Pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci),...

××]|💥 PYROTECHNIKA|[×× 

 VÝJIMEČNĚ POVOLENY POUZE BAREVNÉ DÝMOVNICE - použití pouze na náměstíčku, které je z betonových panelů!! (zakázány černé a bílé dýmovnice + vše ostatní pyro)  Více v příspěvku události  

Zaplacené zápisné je v případě neúčasti nevratné, avšak je možné za sebe vyslat náhradníka, který se nahlásí u registrace. 

 Zápisné je využito např. na pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci),... 

 _______________ 

××]|ℹ OSTATNÍ INFO|[×× Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře. Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat :) . 

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné. 

Více info o nás na http://warfieldpce.cz 

Těšíme se na vaši účast WarField - Pardubice Events 

Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu na facebook profilech: 

Danny Stráňa 

nebo 

Radim Stráňa Martin Frosch Jirka Sirka Žirka Lukáš Stýblo David Stýblo 

______________ 

Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený WarField - Pardubice Events je duševním vlastnictvím spolku (WarField Events z.s.) a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez předchozí domluvy s WarField - Pardubice Events je zakázáno! 

Sdílet událost

bottom of page